Budi dio naše mreže

Župnik don Damir Stojić i katolička karizmatska zajednica Božja pobjeda pozivaju sve na Jerihonsko bdijenje za duhovno buđenje župe u Sveta Mati Slobode na zagrebačkom Jarunu.

/ im

Uoči svetkovine Duhova kreće cjelodnevno klanjanje koje će trajati sedam dana i sedam noći.

“Kao pripravu za svetkovinu Duhova, u suradnji sa župom Duha Svetoga naša zajednica organizira Jerihonsko bdijenje. Bdijenje će započeti ove subote, 15.5., u 20h i trajat će do subote, 22.5. u 20h. Početak i završetak bdijenja animirat će naši članovi”, stoji na Facebook profilu katoličke karizmatske zajednice Božja pobjeda.

“Tijekom ovog sedmodnevnog razdoblja (uz iznimku svetih misa i sakramenata) Presveti Oltarski Sakrament bit će izložen danju i noću na glavnom oltaru svetišta Svete Mati Slobode. Nakana Jerihonskog bdijenja je duhovno, duševno i tjelesno zdravlje naše župe. Pozivamo vas da se u skladu sa svojim mogućnostima uključite u ovo bdijenje te da se prijavite na termine dežurstva pred Presvetim Oltarskim Sakramentom. Dođite i molite zajedno s nama”, napisali su.

Prijaviti se možete putem linka:https://forms.gle/uDbcftfVkpEHU3BQA.

Kontaktirajte nas

Ukoliko imate prijedlog za vijest, pošaljite nam na info@hkm.hr

Rezultati pretrage za pojam:

Danas slavimo sv. Joakima i Anu, Isusove djeda i baku – savršen dan da se prisjetimo i naših ‘neopjevanih heroja