Budi dio naše mreže

Prijavi se na natječaj za koordinatora Volonterskog centra SKAC!

SKAC Palma raspisala je natječaj za radno mjesto koordinatora projekta na koji se može prijaviti tijekom naredna tri dana.

/ mp

Detalji natječaja

Radno mjesto: koordinator projekta Volonterski centar SKAC

Tip zaposlenja: ugovor na određeno do 31.10.2019., mogućnost produženja

Mjesto rada: Zagreb, Palmotićeva ulica 31

Vrijeme: puno radno vrijeme, fleksibilno

Očekivani početak rada: ožujak, 2019.

Opis radnog mjesta: Koordinator projekta je osoba zadužena za organizaciju, koordinaciju i provedbu volonterskih aktivnosti mladih te promociju volonterstva.

Odgovornosti i zadaci:

Skrb o volonterima (praćenje i podrška)
Razvoj volonterskih programa (izrada, provedba, evaluacija)
Provedba formacije volontera (selekcija, edukacija, podrška)
Promocija volontiranja (osmišljavanje i provedba)
Osigurati kvalitetu rada i održivost VC-a
Vođenje projektne administracije

Uvjeti:

VŠS/VSS društvenog ili humanističkog usmjerenja
Prethodno iskustvo koordinacije projekata
Iskustvo rada ili volontiranja u civilnom sektoru
Afinitet za rad s mladima i marginaliziranim društvenim skupinama
Komunikacijske i organizacijske vještine
Samostalnost u radu i odgovorno izvršavanje zadataka
Spremnost na kraće odlaske na teren tijekom godine
Vještine vođenja tima
Samostalni rad u aplikacijama MS Offica
Prihvaćanje temeljnih načela naše udruge
Prednost imaju kandidati koji imaju vozačku B kategorije, koji su sudjelovali u radu Volonterskog centra SKAC ili drugih programa SKAC Palme.

Motivacijsko pismo (ne dulje od jedne stranice) i životopis poslati na skac@skac.hr s naznakom VC koordinator najkasnije do 10. ožujka 2019. u 23:59 sati.

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će pozvani na razgovor. Svi prijavljeni primit će odgovor na svoju prijavu najkasnije do 17. ožujka 2019. Nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Ključne riječi:
Skac Palma

Obratite nam se

Ukoliko imate prijedlog za vijest, pošaljite nam na info@hkm.hr

Rezultati pretrage za pojam:

Danas slavimo sv. Joakima i Anu, Isusove djeda i baku – savršen dan da se prisjetimo i naših ‘neopjevanih heroja