Ključna riječ: hrvatske-rukometasice

Susret s brončanim rukometašicama na HKS-u

Rektor Hrvatskoga katoličkog sveučilišta prof. dr. sc. Željko Tanjić i pročelnica Odjela za psihologiju doc. dr. sc. Ljiljana Pačić-Turk susreli su se u srijedu, 27. siječnja s brončanim hrvatskim rukometašicama i studenticama druge godine diplomskog sveučilišnog studija Psihologije na HKS-u Larissom i Dorom Kalaus.

EUROPSKO PRVENSTVO Hrvatske rukometašice osvojile broncu!

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija osvojila je brončanu medalju na Europskom prvenstvu u Danskoj nakon što je u susretu za broncu u Herningu pobijedila domaćina s 25-19, javlja Hina. Samim ulaskom u polufinale naše su rukometašice izborile direktan plasman na Svjetsko prvenstvo 2021. na kojem nisu sudjelovale od 2011.

Velika pobjeda hrvatskih rukometašica

Hrvatske rukometašice izborile su plasman u polufinale Europskog prvenstva u Danskoj nakon što su u susretu posljednjeg kola drugog kruga pobijedile Njemačku sa 23-20 (12-12), javlja Hina.