Budi dio naše mreže

SKAC Osijek u potrazi je za osobom koja bi mladom timu pružila podršku u administrativnom i financijskom radu udruge, prvenstveno u području fundraisinga i osiguravanja financijske održivosti udruge.

/ mpp

Studentski katolički centar Osijek raspisuje natječaj za radno mjesto voditelja ureda, odnosno fundraising menadžera.

Opći uvjeti:

Puno radno vrijeme (40 sati tjedno)
Datum početka rada: 1. 9. 2024.
Ugovor o radu na neodređeno vrijeme, uz probni rok u trajanju od 3 mjeseca, ili studentski ugovor
Mjesto rada: ured, Osijek (Ul. Alojzija Stepinca 27)

Opis radnog mjesta:

– administrativno i financijsko vođenje udruge
– praćenje natječaja za sufinanciranje projekata
– pisanje natječaja i prijavljivanje na iste i/ili delegiranje pisanja natječaja na one na koje se odnosi priprema izvještaja za osvojene natječaje
– suradnja s medijskim timom u osmišljavanju i vođenju donatorskih kampanja
– briga o održivom donatorskom sustavu
– planiranje i provođenje drugih fundraising aktivnosti i drugi za Udrugu važni poslovi koji će se dogovarati s predsjednikom Udruge

Poželjne kvalifikacije, vještine i znanja za rad:

– VSS ili student završnih godina (poželjno ekonomskog usmjerenja). Od samog završenog školovanja kod kandidata nam je važnija motivacija, iskustvo i želja za učenjem
– kompetentnost u fundraisingu i pisanju projektnih prijedloga
– informatička pismenost (osobito Microsoft Office i Google Docs)
– znanje engleskog jezika u govoru i pismu
– preciznost, stručnost, pedantnost i organiziranost
– dobre komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu

Pogodnosti rada:

– fleksibilnost u dogovoru oko radnog vremena
– dodatne edukacije i stručno usavršavanje
– timski rad i poticajno okruženje

Kako se prijaviti?

Životopis i motivacijsko pismo možete poslati na skacos@skacos.hr s naznakom „Za natječaj za posao“ do petka, 9. kolovoza 2024., u ponoć.

Svi prijavljeni primit će odgovor na svoju prijavu najkasnije do 19. kolovoza 2024. Nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje. Upite vezane uz natječaj možete poslati na skacos@skacos.hr najkasnije do 9.8. 2024. u ponoć.

Kontaktirajte nas

Ukoliko imate prijedlog za vijest, pošaljite nam na info@hkm.hr

Rezultati pretrage za pojam:

Danas slavimo sv. Joakima i Anu, Isusove djeda i baku – savršen dan da se prisjetimo i naših ‘neopjevanih heroja